Přihlášení
Rezervace při koupi VOUCHERu ze SLEVOVÉHO PORTÁLU (5 jednoduchých kroků):


 1. Pokud máte zakoupen Voucher ze slevového portálu, proveďte

  zde v našem rezervačním systému -

  rezervaci
  na počet nocí a pro počet dospělých osob i dětí, pro které jste si zakoupili VOUCHER, nebo více Voucherů. Systém při rezervaci automaticky zkontroluje dostupnost pokojů pro požadovaný termín i počet osob.

 2. V kroku Volby zrušte objednání všech večeří (pro všechny osoby i děti) nastavením hodnoty na 0 – 0 Kč. Cena polopenze pro všechny osoby i děti je již zahrnuta v ceně Voucheru a není nutné je objednávat.

 3. Tento kód "VCHHP2018" vložte v rezervaci do pole s nadpisem "Vložte zde Váš kód z kupónu" a stisněte červené tlačítko POUŽÍT - viz obr. níže.

  (POZOR, kód "VCHHP2018" není kód/číslo Vašeho Voucheru ze slevového portálu, je to interní kód našeho rezervačního systému)

  Pole  "Vložte zde Váš kód z kupónu"  (pro kód "VCHHP2018") se nachází v kroku Volby nad fakturačními údaji (jméno, příjmení, email, atd.) na konci objednávky - viz obr. níže.

 4. Do pole "Jiné požadavky" napište, prosím, kód/číslo Vašeho voucheru ze slevového portálu.

  (POZOR, voucher a jeho kód/číslo ze slevového portálu jste obdrželi od slevovéhoportálu a zadáte ho do pole "Jiné požadavky" v naší rezervaci - viz obr. níže.

 5. Voucher (vouchery) ze slevového portálu, na základě kterého provádíte tuto rezervaci, nám, prosím, ihned po dokončení rezervace zašlete na náš email.

  (POZOR, pokud nebude Voucher ihned pro provedení rezervace zaslán na naši emailovou adresu, objednávka bude, bohužel, stornována.


  TÍM CELÝ PROCES rezervace s voucherem KONČÍ. DĚKUJEME
   
  Následují pouze doplňující informace a ilustrační obrázek:
 6. Doplatky za další dítě, další večeře, nebo další služby je samozřejmě možné řešit až na místě po příjezdu.
 7. Voucher (vouchery) ze slevového portálu je možné uplatnit na všechny naše pokoje s výjimkou pokoje č. 9  - "Čtyřlůžkový pokoj - velký č. 9".
 8.  Dostupnost všech pokojů pro požadovaný termín je možné si pohodlně a ihned ověřit zde v našem online Kalendáři a ihned si je rezervovat zde v našem online rezervačním systému.
 9. Celá cena objednávky je odečtena (0,- Kč), k zaplacení zbývají pouze povinné městké poplatky a položky, na něž se nevztahuje Voucher, nebo sleva.
  Ty, prosím, uhraďte dle pokynů našeho emailu, který obdržíte po dokončení rezervace.
 10. O změně stavu objednávky Vás budeme vždy informovat emailem. V námi zaslaném emailu je stav objednávky v položce "Stav objednávky" v sekci "VAŠE REZERVACE".
 11. Do chvíle provedení rezervace v našem systému a do potvrzení této rezervace (objednávky) z naší strany emailem, není termín ubytování potvrzen.
 12. Pokud je status objednávky v námi zaslaném emailu nebo zde "Potvrzena": Objednávka/rezervace je tímto definitivně potvrzena (zaplacena) a my se na Vás těšíme u nás na Krosnově v termínu uvedeném v objednávce - viz položka "Datum příjezdu".

lustrační obrázek kroku Volby v naší rezervaci při použití Voucheru ze slevového portálu:

rezervace manual 03